Mieszkania na sprzedaż Lublin

Mieszkania na sprzedaż Lublin – zobacz najnowsze oferty. Wybrane najnowsze oferty od lubelskich deweloperów.

W Lublinie powstaje obecnie wiele osiedli deweloperskich. Wybór jest ogromny, a my jako projektanci wnętrz możemy Ci w nim pomóc! Pokażemy Ci także jak możesz oszczędzić sporo pieniędzy!

Pomożemy Ci wybrać

Obejrzałeś setki mieszkań i dalej nie wiesz jakie wybrać? Masz kilka mieszkań na oku, ale nie wiesz na które się zdecydować? Przyjdź do nas! Na konsultacji w Alfa Styl Lublin pomożemy Ci przeanalizować mieszkania, które Ci się spodobały, aby pomóc Ci zadecydować, które mieszkanie zakupić.

Jesteśmy profesjonalnym zespołem projektantów wnętrz i mamy doświadczenie w architekturze wnętrz mieszkalnych. Dzięki konsultacji jeszcze przed zakupem mieszkania możesz mieć pewność, że dokonałeś najlepszego możliwego dla siebie wyboru. W dodatku możemy Ci pomóc zaoszczędzić nawet 10 000zł. Czytaj dalej, żeby dowiedzieć się więcej!

Mieszkania na sprzedaż - mieszkanie od dewelopera

Proponowane osiedla

Osiedle Grabarska

Jednym z atrakcyjnych nowych osiedli powstających w Lublinie jest osiedle GARBARSKA URBAN KONCEPT, przy ulicy Garbarskiej. Jest to osiedle, które swoją architekturą nawiązuje do historii dzielnicy. Bloki mieszkalne maja posiadać parkingi podziemne, przestronne balkony i loggie, a mieszkania mają zróżnicowane metraże.

Mieszkania są objęte programem bezpieczny kredyt 2%. Finał inwestycji przypada na 2024 rok. Mieszkania można zakupić już teraz. Jeśli zakupisz mieszkanie zanim osiedle zostanie w pełni zrealizowane, możesz przyjść do Alfa Styl Lublin. Tu pomożemy Ci wprowadzić zmiany lokatorskie, na których możesz oszczędzić nawet 10 000zł!

Zobacz, jak reklamuje to osiedle deweloper

Niecała 7

Mieszkania w świetniej lokalizacji, w ścisłym centrum! Inwestycja Dewelopera Wikana S.A. to zespół zrewitalizowanych zabytkowych kamienic oraz nowoczesnych apartamentowców. Obejmuje łącznie 5 budynków. Deweloper oferuje mieszkania o powierzchni 28.48 – 128.1 m2 z panoramicznymi oknami i balkonami. Termin oddania budynku przypada na 3 kwartał 2024 roku, więc jest jeszcze czas na wprowadzanie zmian lokatorskich!

Oficjalna strona dewelopera.

Kameralny Sławin

Inwestycja dewelopera Immobilia Polska II Sp. z o.o. przy ulicy Bukszpanowej, w pobliżu Ogrodu Botanicznego. Jest to pierwsze w Lublinie osiedle, w którym mieszkania są wyposażone w urządzenia SMART HOME. Dostępne są mieszkania 1-4 pokojowe.

Zobacz wizualizacje i informacje dewelopera i kup mieszkanie.

Centrum Prusa Twins

Deweloper Edach Invest J. Starownik i M. Chocyk Sp. J. przedstawia budynek wielorodzinny w centrum miasta – przy ul. Bolesława Prusa. To nowoczesny budynek, którego termin oddania planowany jest na 2 kwartał 2024. Zakończenie prac przypada na koniec 2023 roku, więc to ostatnia chwila na to, by skorzystać z możliwości zmian lokatorskich. Mieszkania mają mieć powierzchnię od 33 do 53 m2, co stanowi dobry wybór dla singli i młodych par. Ma posiadać windę, komórki lokatorskie, balkony i klimatyzację w standardzie.

Zobacz stronę dewelopera.

Zobacz jak zaoszczędzić nawet 10 000zł!

Jeśli zdecydujesz się na zakup mieszkania od dewelopera, będziesz mieć okazję do wprowadzenia tzw. modyfikacji deweloperskich jeszcze przed rozpoczęciem budowy lub w trakcie jej trwania. Jeśli masz kupione mieszkanie w jeszcze nie zrealizowanym budynku, to świetny moment, żeby udać się do projektanta. Zapraszamy do naszego biura, w Alfa Styl pomożemy Ci dostosować zakupione przez Ciebie mieszkanie do Twoich preferencji. Pomożemy również przeprowadzić ten proces w sposób, który pozwoli Ci zredukować koszty wykończnia.

Zmiany lokatorskie, zmiany deweloperskie – co to?

Deweloperzy często dopuszczają różne możliwości dostosowania projektu do naszych indywidualnych potrzeb i upodobań. Te modyfikacje mogą obejmować zmiany w instalacjach elektrycznych, sanitarnych, grzewczych lub hydraulicznych, pozwalając na dostosowanie mieszkania do własnych preferencji. Możliwe zmiany to na przykład dodanie lub przeniesienie gniazdek elektrycznych, przearanżowanie układu rur w łazience lub instalacja klimatyzacji. Ważne jest, aby wszystkie te zmiany zostały uzgodnione i zatwierdzone przez dewelopera, a także sprecyzowane w odpowiedniej umowie podczas rozmów z nim.

Wprowadzenie takich zmian na wczesnym etapie budowy pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, ponieważ zostaną one uwzględnione w procesie realizacji budynku przez dewelopera. Oznacza to więc, że w większości przypadków, koszty tych zmian poniesie deweloper. W przeciwnym razie, gdybyś zdecydował/a się na zmiany w już istniejącym budynku, wiązałoby się to z dodatkowymi kosztami, które więc musiał/a byś ponieść sam, niepotrzebnie.

Przygotowanie do realizacji projektu

Dlaczego?

Ponieważ dla dewelopera i budowlańców to niewielka różnica, czy podczas wznoszenia budynku postawią ściankę działową, czy może wcale jej nie będzie. Żadna dla nich różnica, jeśli chodzi o koszty, czy poprowadzą rury z wodą do danego miejsca, czy kawałek bliżej lub dalej. Natomiast jeśli budynek zostanie wzniesiony, a instalacje zostaną wykonane, wszelkie zmiany będą się wiązały z burzeniem lub kuciem w ścianach. A to są już koszty dla Ciebie.

Dzięki wprowadzeniu takich zmian na odpowiednio wczesnym etapie, możesz oszczędzić w czasie wykańczania mieszkania pieniądze rzędu 10 000 zł!


NIE CZEKAJ!

Skonsultuj się z nami

Zobacz naszą galerię