Z naszą pomocą prace  remontowe i wykończenie wnętrz nie będą takie straszne. Dzięki naszym specjalistom z branży budowlanej, hydraulicznej, elektrycznej, meblarskiej itd. jesteśmy w stanie szybko, bezproblemowo, fachowo stworzyć funkcjonalną i piękną przestrzeń. Bez względu na to, czy będzie to lokal z rynku wtórnego, czy pierwotnego, czy będzie to lokal mieszkalny, czy też lokal firmowy.

Do kogo kierujemy naszą ofertę wykonania prac remontowych/ wykończeniowych?

Przede wszystkim do klientów instytucjonalnych i indywidualnych, które zakupiły usługę wykonania Kompleksowego Projektu Wnętrz. Pracami wykończeniowymi zajmujemy się od dawna, co daje możliwość zaprezentować nasze realizacje nie tylko na zdjęciach czy projektach, chętnie Cię zaprosimy na prezentacje któregoś z naszych już zrealizowanych projektów.

Prace remontowe zgodnie z Projektem wnętrz

Dla wielu osób prace remontowe to przysłowiowa „kula u nogi”. Jeśli czujesz podobnie, jesteś w dobrym miejscu.

Sprawimy, że remont mieszkania, domu, czy innego lokalu nie będzie już spędzał snu z powiek. A wszystko dzięki wcześniej wykonanemu Projekcie Wnętrz. Rozwiązanie to sprawia, że nie musisz martwić się absolutnie o nic.

Zapewniamy kompleksową obsługę, która się kończy na wprowadzeniu się właściciela do wykończonego lokalu.

Dzięki liście materiałów wybranych jako integralnej części projektu po naszej stronie pozostaje zakup i dostawa materiałów, ewentualne uzupełnienia ilości czy zwroty naddatków bierzemy na siebie.

Projekt wykonawczy sprawia, że poszczególne ekipy znają dokładny zakres oraz wymagania co do efektu końcowego. Zawsze mamy możliwość skontrolować zgodność z projektem.

Przekonujemy naszych klientów, że remont nie musi być trudny, a oszczędzają czas, pieniądze i nerwy. 

Jaka cena robocizny?

Często Klient, który się do nasz zgłasza od razu pyta: “Jaka będzie cena za prace remontowe?”. Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. Koszt prac remontowych uzależniony jest od wielu czynników, dlatego zawsze wszystkie prace wyceniamy indywidualnie. Można założyć, że średni koszt prac wykończeniowych domu lub mieszkania to około 900 zł/m2. Należy przy tym pamiętać, że jest to cena orientacyjna, która pod wpływem różnych czynników może się zmienić, szczególnie jeśli przewidujemy gruntowny remont, a nie tylko samo wykończenie wnętrz.

Zanim wycenimy prace, informujemy Klientów, że remont starego mieszkania z rynku wtórnego zazwyczaj wiąże się z większymi kosztami, niż wykończenie przestrzeni w stanie deweloperskim. W tym wypadku często zmienia się układ funkcjonalny pomieszczeń, co wiąże się z doprowadzeniem mieszkania do stanu deweloperskiego. Dopiero później jest możliwość jego wykończenia.

Żeby dokładnie wycenić inwestycję dzielimy zadanie na dwa etapy.

Dobrze wykonane zlecenie wymaga określonego planu. Firma Alfa Styl zawsze dzieli zadania na dwie podstawowe części, dzięki którym ich wykonanie przebiega sprawnie i bez żadnych kolizji.

Prace remontowe – Etap I

Prace remontowe w starych pomieszczeniach zazwyczaj z rynku wtórnego rozpoczynamy od doprowadzenia go do tzw. stanu deweloperskiego. Jest to zazwyczaj koszt około 600 zł / m2. Obejmują one:

  • oczyszczenie ścian i sufitów ze starych tynków oraz okładzin oraz pozostałe demontaże;
  • zmiany w układzie mieszkania (wyburzanie i stawianie ścian działowych);
  • montaż lub wymianę stolarki okiennej i drzwiowej;
  • wymianę lub stworzenie posadzek;
  • stworzenie lub wymianę instalacji elektrycznej (stworzenie nowej rozdzielni wewnątrz lokalu);
  • wymianę i dostosowanie  innych instalacji: C.O., kanalizacyjnej, wodociągowej, wentylacyjnej;
  • położenie nowych tynków gipsowych.

Etap II

Druga część prac obejmuje właściwe wykończenie wcześniej przygotowanego mieszkania wg przedstawionego wcześniej projektu (technicznego i aranżacyjnego). Jej koszt to zazwyczaj około  900 zł /m2. Cena uzależniona jest od:

  • metrażu lokalu;
  • dokładności wytycznych projektowych oraz braku zmian podczas wykańczania wnętrz;
  • wybranych przez Klienta materiałów wykończeniowych.

Należy pamiętać, że cena uzależniona jest od metrażu lokalu, braku zmian podczas wykańczania wnętrz oraz wybranych przez Klienta materiałów wykończeniowych.

Remonty i Wykończenia wnętrz Lublin