Alfa Styl Lublin opinie – opinie naszych klientów są bardzo ważne. Pracujemy przecież przede wszystkim dla Ciebie. Twoja radość jest naszą radością. Na rynek Lubelski staramy się wnieść przede wszystkim wysoką jakość, doskonały kontakt z klientem, oraz to, że wykonujemy projekt zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Alfa Styl Lublin opinie w Google

Poniżej kilka wybranych opinii z naszego profilu w serwisie Google – jeżeli chcesz także możesz dodać swoja opinię, klikając na link: https://g.page/r/CR28GbKpJB62EB0/review
Doskonała
Na podstawie 20 opinii
Przemysław Seń
Przemysław Seń
2024-01-05
Skorzystałem z usług Alfa Styl w celu wykończenia mieszkania. Profesjonalne podejście do klienta, kompleksowy projekt mieszkania z uwzględnieniem wszystkich wymagań, bardzo dobra jakość realizacji projektu. Minusem niestety była nieterminowość – obiecane daty były niedotrzymane co przełożyło się na problemy z zamieszkaniem.
Yevhenii Petrenko
Yevhenii Petrenko
2023-12-31
Jako pracownik firmy 30CARE, byłem odpowiedzialny za odpowiednie przygotowanie wynajętego lokalu pod salon kosmetyczny. Ponieważ stan lokalu był niezadowalający, z polecenia, postanowiłem skorzystać z usłgu AlfaStyl. W trakcie realizacji, co najmniejj kilka razy doznałem efektu „WoW”. Po raz pierszy zostałem przyjemnie zaskoczony, po otrzymaniu wizualizacji, ponieważ nie spodziełem się że ktość będize w stanie aż tak łądnie przemienić lokal. Szczerze przynam że na początku miałem dużo wątpliwości, że uda się zrobić coś podobnego do tego, co dostałem w projekcie, lecz z ręką na sercu przyznam, że w rzeczywistości lokal wygłądał nawet lepiej. Jestem bardzo wdzięczny AlfaStyl ponieważ wykazali się cierpliwością do naszych pomysłów i dużej ilości nagłych zmian. Bardzo ważne były dla mnie terminy, ponieważ na realizację miałem tylko 2 miesiące, lecz mimo dużej ilości zmian, udało się skończyć remon w ustalonym terminie. Gorąco polecam AlfaStyl!
Yurii Kaidan
Yurii Kaidan
2023-11-05
Pierwsze doświadczenie w wykańczaniu własnego mieszkania i dzięki Alfa Styl była to miła przygoda. Przyjęto nas bardzo miło i poprowadzono przez cały proces w projektowaniu oraz samym wykończeniu. Mimo braku wstępnej koncepcji i ograniczonego budżetu pani Magda poprzez zebranie podstawowych informacji o naszych upodobaniach i preferencjach od razu zaprojektowała mieszkanie o jakim można tylko marzyć. Zawsze była pod telefonem i w razie jakichkolwiek pytań mogła na nie doradzić i w prosty sposób wszystko wytłumaczyć. Każdy kto się dołożył do danego mieszkania jest godny polecania ponieważ jest Profesjonalistą z dużej litery! Kuba i jego ekipa w dość krótki czas wykończyli jakościowe mieszkanie oraz reagowali na nasze uwagi i je zmieniali. Mimo małego poślizgu z kuchnią zamówioną w Leroy Merlin, która zaburzyła cały proces wykończenie, dzięki pomocy Nazara i Magdy udało się dobrnąć do końca z pozytywnymi uczuciami zadowolenia. Czy wybralibyśmy Alfa Styl ponownie? Zdecydowanie TAK! Dobra współpraca, miłe podejście do klienta, a co najważniejsze profesjonalizm. Jeżeli zdecydujemy się na kolejne mieszkanie to tylko z Alfa Styl!!!
Beata Spasówka
Beata Spasówka
2023-08-29
Razem z narzeczonym skorzystaliśmy z usług Alfa Styl zarówno w wykonaniu projektu jak i w pomocy z wykończeniem. Wszystkie osoby zaangażowane były bardzo pomocne, chętne na odpowiadanie na nasze tysiące pytań i wątpliwości oraz oferowały bardzo ciekawe i alternatywne rozwiązania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu, wykończyliśmy z firmą całe mieszkanie, każde uwagi były brane pod uwagę. Żadnych problemów z kontaktem z firmą, zawsze można było dzwonić, wszystko było w pełni profesjonalne i w miłej atmosferze 🙂
Patryk Srzedziński
Patryk Srzedziński
2023-06-29
Gorąco polecam usługi firmy AlfaStyl. Firma przygotowała profesjonalny projekt wykończenia mieszkania zawierający między innymi wizualizacje i rysunki techniczne, a ponadto podjęli się nadzoru nad realizacją przygotowanego wcześniej projektu i zorganizowali wszystkich potrzebnych do przeprowadzenia prac remontowych podwykonawców. Jest to moim zdaniem idealna oferta dla kogoś kto nie ma czasu albo chęci samodzielnie zajmować się remontem mieszkania, bo współpracując z jedną firmą można zrealizować wszystkie prace od etapu pomysłu do wprowadzenia się do gotowego mieszkania. Pracownicy firmy przyjechali również na odbiór mieszkania od dewelopera dzięki czemu udało się wykryć i zgłosić kilka drobnych usterek, których sam mógłbym nie zauważyć. Projektanci byli bardzo kreatywni i profesjonalni dzięki czemu zaproponowali rozwiązania, na które samodzielnie na pewno bym nie wpadł. Ekipa remontowa niedawno skończyła wykańczać moje mieszkanie i efekt jest lepszy niż mógłbym sobie wymarzyć. Zdecydowanie polecam współpracę z tą firmą.
Łukasz Maciak
Łukasz Maciak
2023-06-29
Polecam każdemu tą firmie, robota wykonana bardzo sprawnie a co najważniejsze profesjonalnie oraz rzetelnie.
Karol Michalczak
Karol Michalczak
2023-06-28
Wszystko zgodnie z ustaleniami, rzetelnie i terminowo. Polecam.
Andrii Aikhert
Andrii Aikhert
2023-05-08
Polecam firmę Alfa Styl. Mila i przyjemna wspolpraca. Doświadczone i kompetentne osoby którym zależy na dobrze klienta. Pracują nie na szybkość tylko na jakość. Ale to nie znaczy że nie potrafią szybko) 😁
flyerekk
flyerekk
2023-02-22
Po skorzystaniu z oferty firmy mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. Współpraca bez zarzutów, przebiegła w miłej atmosferze i profesjonalnym podejsciu.
Roman Yu
Roman Yu
2022-12-12
Bardzo dobry i bezproblemowy kontakt, czyli to co dla mnie najważniejsze. Dogranie wszystkich moich próśb, oczywiście tych realnych do wykonania. Wiele rzeczy nie wiedziałem, ale specjaliści z firmy AlfaStyl wytłumaczyli mi, jednocześnie wyprowadzając z błędów, o których nie miałem wcześniej pojęcia. Ostatecznie cała współpraca nad projektem wyszła wspaniale, nie mam żadnych zastrzeżeń, a nawet w drugą stronę, w miły sposób zaskoczyła mnie relacja z tą firmą.

Chcesz poczytać więcej opinii naszych klientów zajrzyj na nasz profil Google. 

remonty Lublin Alfa Styl