Projektant wnętrz Lublin - Alfa Styl Lublin

Projektant wnętrz Lublin. Projektowanie wnętrz mieszkalnych. Projektowanie wnętrz komercyjnych. Projekty pod inwestycję.

Alfa Styl Lublin

Nasza pracownia wykonuje projekty wnętrz mieszkalnych i użytkowych, zarówno w nowych budynkach w stanie deweloperskim, jak i z rynku wtórnego. Nie boimy się odważnych, spektakularnych zmian, dlatego jesteśmy gotowi stworzyć nawet najbardziej śmiałe aranżacje wnętrz.

Współpracujemy z zaufanymi ekipami. Mamy sprawdzonych dostawców. Naszym klientom oferujemy również realizację stworzonych przez nas projektów.

Co wykonujemy:

 • projekty wnętrz – mieszkania,
 • projekty wnętrz – publiczne i komercyjne,
 • projekty wnętrz – mieszkania i lokale pod sprzedaż lub wynajem,
 • profesjonalne wizualizacje wnętrz,
 • dobór i kosztorysowanie materiałów wykończeniowych z uwzględnieniem budżetu klienta,
 • wykonawstwo przez sprawdzonych dostawców i wykonawców,
 • koordynacja zamówień materiałów wykończeniowych oraz mebli,
 • nadzór wykonawczy nad realizacją projektu wnętrz.

NIE CZEKAJ!

Zapoznaj się z Ofertą

Nasze atuty oraz wartości, którymi się kierujemy:

 • dogłębne poznanie potrzeb użytkownika, funkcjonalność projektu,
 • spójność estetyczna proponowanych materiałów i rozwiązań,
 • działamy kompleksowo, od pomysłu do realizacji,
 • projektujemy dostosowując się do założonego budżetu,
 • każda dobra opinia klienta to nasz osobisty sukces.
Projektowanie wnętrz Lublin - Alfa Styl Lublin
Projektowanie wnętrz Lublin - Alfa Styl Lublin

Lublin — projektowanie wnętrz — w czym pomoże architekt wnętrz?

Wizja. Funkcjonalność. Projekt. Organizacja. Realizacja.

Projektowanie wnętrz zaczyna się od zgłębienia potrzeb klienta. Projektant zada wiele pytań, aby maksymalnie dostosować wnętrze do indywidualnego użytkownika.

Projektant weźmie pod uwagę czynniki, z których wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy. Jego rolą jest przewidzenie wszelkich aspektów, które mogą wpłynąć na funkcjonalność, wygodę i wygląd wnętrza.

Architekt wnętrz opracuje wizualizacje, a następnie przygotuje dokumentację i listę zakupów.

Proces wykańczania wnętrz jest pełen niespodzianek, a często także i nerwów. Doświadczenie, jakie posiada nasz zespół, pozwala Ci przejść przez ten proces w sposób bezstresowy, a przy tym terminowo.

Co więcej, wyręczamy Cię w żmudnym szukaniu materiałów, dostawców i wykonawców: budowlańców, elektryków, hydraulików, stolarzy.

Wiemy, jak rozmawiać z fachowcami, jak negocjować ceny, jakie są realne terminy i jakie nieoczywiste elementy należy uwzględnić. Dlatego nasi klienci są zaskoczeni ilością detali oraz ogromem wiedzy, jaką należy mieć, żeby finalnie wprowadzić się do wnętrza, jakie pierwotnie powstało w wyobraźni.

Odpowiadamy za jakość robót, gdyż udzielamy 2-letniej gwarancji.

Dlaczego warto mieć projekt?

Rzetelnie opracowany projekt pozwala uniknąć wielu dodatkowych kosztów i opóźnień, a także nerwów i stresu.

 • Oszczędzasz. Unikasz zbędnych opóźnień i kosztów, związanych z nieefektywnym planowaniem prac.
 • Unikasz przestoju i przerw w pracach. Wykonawcy mają jasno określone wytyczne, dzięki temu wiedzą, co mają robić. Brak niepewności i niepotrzebnych przerw w pracy pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.
 • Unikasz niepotrzebnych zmian w trakcie prac. Projekt stanowi spójny plan, który został wcześniej uzgodniony. Dzięki temu zmiany i modyfikacje są ograniczone do minimum.
 • Unikasz dużych nadmiarów lub braków materiałów. Projekt zawiera precyzyjne specyfikacje dotyczące potrzebnych materiałów i ilości, po uniknąć sytuacji, w których występują nadmiary lub braki materiałów, co może być kosztowne i czasochłonne.
 • Zapewniasz jakość i spójność i jakość wykończenia w całym lokalu. Dzięki temu ostateczny efekt spełnia Twoje oczekiwania.
 • Zwiększasz wartość nieruchomości. Zyskujesz mieszkanie lub lokal użytkowy o wyższej wartości rynkowej, co może być korzystne w przypadku przyszłej sprzedaży lub wynajmu.
 • Zwiększasz komfort użytkowania. Projekt uwzględnia indywidualne potrzeby i preferencje klienta, co przekłada się zatem na większy komfort korzystania z przestrzeni.

Dobry projektant wnętrz Lublin – Alfa Styl

Rozwiązania, technologie, materiały i style. Współczesne projektowanie wnętrz ma szerokie możliwości, tymczasem my dostosowujemy je do potrzeb konkretnego użytkownika.

W naszych projektach wszystko jest przemyślane i dopracowane. Innymi słowy, tworzymy wnętrza, które są przestrzenią o wysokiej jakości pod względem wykonania, funkcjonalności i wyglądu.

Nie interesują nas sztampowe rozwiązania, projektowanie wnętrz jak z katalogu. Wręcz przeciwnie, nasi dekoratorzy tworzą projekty na podstawie osobowość i stylu życia właścicieli.

W przypadku wnętrz komercyjnych stawiamy na maksymalną funkcjonalność w połączeniu z nowoczesną estetyką.

Projekt mieszkania — współpraca krok po kroku

Abyśmy mogli wykreować Twój wymarzony wystrój wnętrz, nasza współpraca będzie opierała się na następujących krokach:

 • Konsultacja — poznamy Twoje oczekiwania, omówimy zakres współpracy.
 • Podpisujemy umowę w celu dokładnego opisania zakresu obustronnych zobowiązań.
 • Architekt wnętrz dokonuje inwentaryzacji w miejscu realizacji zlecenia, po to by zapoznać się ze stanem faktycznym i elementami niewidocznymi na rzutach.
 • Przygotowujemy koncepcyjny projekt wnętrz.
 • Prezentujemy klientowi projekt do akceptacji, następnie wprowadzamy poprawki.
 • Przygotowujemy projekt wykonawczy.
 • W przypadku ustalenia warunków i podpisania umowy na wykonawstwo przystępujemy do realizacji.
 • Sporządzamy harmonogram zamówień materiałów wykończeniowych, dostaw, prac.
 • Sprawujemy nadzór nad jakością łącznie z terminowością poszczególnych elementów.
 • Odbiór — przekazanie gotowego lokalu inwestorowi. Zadowolenie klientów łączy się z naszą satysfakcją z dobrze wykonanej pracy.

Czym jest koncepcyjny projekt wnętrz — jak go realizujemy?

Wizualizacja 3D aranżacji wnętrz, która daje pełen obraz przyszłego mieszkania. Tworzymy ją na podstawie przekazanych przez klienta informacji, w szczególności ankiety, a także inspiracji i zdjęć, które najlepiej opisują gust i potrzeby właścicieli.

Dzięki koncepcyjnemu projektowi wnętrz klient wie, jak w przyszłości będzie wyglądała zaaranżowana przez nas przestrzeń.

Na podstawie widoków 3D będziesz mógł poznać układ mebli, strukturę i barwę każdego użytego do wykończenia materiału. Sam będziesz móc zdecydować czy wszystko spełnia twoje oczekiwania i czy poszczególne elementy pasują do siebie.

Projekt mieszkania Lublin - Alfa Styl Lublin
Projekt mieszkania Lublin - Alfa Styl Lublin

Czym jest wykonawczy projekt wnętrz?

To szczegółowa dokumentacja projektowa. W niej projektant wnętrz precyzuje ilość i rodzaj materiałów, miejsce ich zakupu, sposób montażu, a także projekt mebli pod wymiar.

Jest w rzeczy samej instrukcją dla wykonawcy, niezbędną do bezproblemowej realizacji projektu. 

Jak to możliwe, że wykończenie samodzielnie wychodzi dużo drożej?


Składowe kosztów
Wykończenie z Alfa Styl LublinWykończenie bez projektu
ProjektTAK – profesjonalny, całościowy projekt, który uwzględnia, m.in. rozmieszczenie gniazdek elektrycznych, dokładne wymiary mebli.Zazwyczaj szkic wykonany odręcznie, który nie uwzględnia wszystkich elementów.
WizualizacjaTAK Bez wizualizacji pozostaje nam polegać na wyobraźni. Nie uwzględnia ona rozmiarów i rzeczywistego zestawienia wzorów i kolorów.
Projekt wykonawczyTAK – rzuty podłóg i sufitów, rozwinięcia ścian z zaznaczeniem szczegółów wykonawczych, rzuty elektryczne, rzuty hydrauliczneRoboczy projekt sporządzony na kartce zazwyczaj nie uwzględnia rozmieszczenia gniazdek elektrycznych, włączników światła, wysokości i odległości.
Zestawienie materiałówTAK – projekt zawiera precyzyjne specyfikacje dotyczące potrzebnych materiałów i ilości. występują nadmiary lub braki materiałów, co powoduje straty lub czasochłonne załatwianie uzupełniania braków.
PodsumowanieEfekt zgodny z planem, oczekiwaniami i budżetem.1. Prace wykonywane dłużej niż zaplanowano.
2. Koszty wyższe niż założone początkowo.
3. Brak gwarancji na wykonane prace.

Składowe kosztów
Wykończenie z Alfa Styl LublinWykończenie samodzielnie
Harmonogram pracTAK – poszczególne ekipy wiedzą kiedy mają przyjść i co mają zrobić. Mają zapewnione narzędzia i materiałyNie istnieje bądź jego ramy są bardzo luźne. Zazwyczaj prowadzi to do znacznego wydłużenia prac.
Harmonogram dostawTAK – wszystko dostarczane zgodnie z planem. Współpraca z marketami i producentami wygląda zupełnie inaczej z firmą, która zamawia dużo towaru niż z klientem indywidualnym. Klient może poczekać – firma raczej nie.Dostawy realizowane przez samego inwestora lub przez wykonawcę, jeśli dysponuje odpowiednim pojazdem do transportu. Przy zamówieniach indywidualnych koszty dostaw z marketów budowlanych są zazwyczaj bardzo wysokie.
Prace wykończenioweWszystko zgodnie z założonym projektem. Nadzór i koordynacja.Dowolność i uznaniowość w realizacji wizji inwestora. Przez brak projektu okazuje się że nie wszystko jest tak zrobione, jak było zaplanowane.
Gwarancja24 miesiąceBRAK
PodsumowanieEfekt zgodny z planem, oczekiwaniami i budżetem.1. Prace wykonywane dłużej niż zaplanowano.
2. Koszty wyższe niż założone początkowo.
3. Brak gwarancji na wykonane prace.

Projektant wnętrz Lublin — cena usług

Cena projektu zależy od metrażu lokalu oraz skomplikowania projektu. Aby poznać orientacyjną cenę projektu, sprawdź nasz cennik.

Koszt wykończenia pod klucz to natomiast bardziej złożona kwestia, która zależy od wielu czynników. Każda inwestycja jest unikalna. Poniżej przedstawiamy główne czynniki wpływające na koszty:

 • Wielkość nieruchomości. Rozmiar nieruchomości ma znaczący wpływ na koszty wykończenia. Jednak bez względu na to, czy to niewielka kawalerka, czy przestronne mieszkanie, prace wykończeniowe obejmują m.in. zabudowę meblową kuchni oraz wykonanie łazienki, a to są jedne z najbardziej kosztownych elementów.
 • Standard wykończenia. Wykonanie specjalistycznych prac wymaga skorzystania z usług droższych specjalistów. Ilość zastosowanych rozwiązań ma wpływ na końcową wartość wykończenia pod klucz.
 • Materiały. Koszty materiałów budowlanych, takie jak podłogi, drzwi, płytki, meble czy oświetlenie, zależą od ich jakości. Wysoka jakość materiałów to również wyższe koszty.
 • Prace dodatkowe. Przede wszystkim, indywidualne i nietypowe rozwiązania. Na przykład wprowadzenie systemu inteligentnego domu. Także prace elektryczne czy hydrauliczne wiążą się z dodatkowymi kosztami. 

Przygotowujemy zestawienia kosztów, aby klient wiedział za co dokładnie płaci.

Poniżej przedstawiamy przykładowe zestawienie kosztów wykończenia mieszkania, dzięki którym klient ma informacje na temat tego, za co płaci i gdzie można szukać oszczędności. Obejmują one robociznę i materiały.

Możesz zobaczyć, jak wygląda przykładowy rozkład kosztów. Koszty te będą się różniły w zależności od indywidualnej sytuacji każdej inwestycji, ponieważ są one zależne od luksusowości, jakości i półki cenowej materiałów oraz skomplikowania i ilości koniecznych robót.

NIE CZEKAJ!

Zapoznaj się z Ofertą