Wykończenie mieszkania „pod klucz” to usługa, która zyskuje w ostatnim czasie na popularności i nie bez powodu. W tym artykule dowiesz się dlaczego warto zdecydować się na projekt, oraz w jaki sposób przy tym zaoszczędzić czas i pieniądze.

Wykończenie pod klucz - wygoda i komfort
Wykończenie pod klucz – wygoda i komfort

Dlaczego wykończenie mieszkania „pod klucz” to dobry wybór?

Decydując się na to rozwiązanie, jesteś w stanie wprowadzić się do mieszkania praktycznie od zaraz. Dodatkowo, wybierając projektowanie i wykonawstwo możesz zaoszczędzić własny czas i pieniądze.

Wybierając usługę projektu i wykończenia w Alfa Styl możesz wyjechać na dłuższe wakacje, po czym wrócić do już wykończonego mieszkania.

Zaoszczędź swój czas

Jednym z największych plusów jest czas, jaki możesz dzięki temu zaoszczędzić. Zlecając firmie projektowanie i wykończenie swojego mieszkania „pod klucz”, NIE musisz:

 • samodzielnie szukać materiałów
 • organizować zakupów i dostaw materiałów na czas
 • borykać się z problemem braków lub nadmiarów materiałów przeznaczonych do zwrotów
 • poszukiwać, dobierać oraz kontraktować poszczególnych ekip
 • koordynować pracy ekip remontowych
 • trudzić się niezliczoną ilością prac dodatkowych, które nie zostały przewidziane przy kontraktowaniu poszczególnych ekip
 • martwić się o odbiór i kontrolę jakości wykonanych prac
 • borykać się z problemem wad i usterek, a także gwarancją na wykonywane prace
 • co najważniejsze – zabezpieczysz się przed mnożeniem się kosztów wykończenia wynikających z wyżej wymienionych przyczyn!

To wszystko wykonuje dla Ciebie specjalistyczna firma, która ma w tym doświadczenie i odpowiada za wszystkie etapy procesu. Dzięki temu również nie musisz dostosowywać swojego planu dnia pod odbywający się remont.

Co ważne – unikasz niepotrzebnego stresu. Wykończenie mieszkania może być czasochłonnym i stresującym procesem, który wymaga podejmowania wielu decyzji i wyborów. Dzięki temu rozwiązaniu otrzymujesz gotowe mieszkanie, które spełnia Twoje wymagania i odpowiada Twoim unikalnym potrzebom, a przy tym omijasz wszelkie trudności.

Zaoszczędź swoje pieniądze

Kolejną zaletą jest to, ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oszczędzisz nie tylko na materiałach i transporcie, ale też korzystając z usług fachowców, którym w pełni ufamy. Mnożące się koszty, konieczność dokupowania materiałów i wysokie opłaty za ich przewóz to tylko nieliczne problemy – z nami możesz tego uniknąć.


Zobacz nasze projekty

Projekty które przedstawiamy na tej stronie to zaledwie ułamek tego co możemy i potrafimy.

Zajrzyj do naszego portfolio i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.


Wykończenie pod klucz - projektowanie wnętrz
Wykończenie „pod klucz” – projektowanie wnętrz

Dlaczego warto zacząć od projektu?

Aby osiągnąć sukces w wykończeniu mieszkania „pod klucz” należy zacząć od projektu – z kilku prostych powodów. Pamiętaj, że projekt jest niezbędnym fundamentem, który zapewni, że Twoje mieszkanie spełni Twoje oczekiwania.

 • Projektowanie umożliwia wizualizację projektu. W ten sposób możesz zobaczyć jak będzie wyglądał efekt końcowy jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych. Pozwoli Ci to uniknąć nieporozumień i dodatkowo zyskujesz pewność, że ostateczny efekt Ci się spodoba.
 • Kolejną zaletą jest dokładne zestawienie kosztów – dzięki temu dowiesz się, ile dokładnie będzie kosztować wykończenie Twojego mieszkania. Zestawienie kosztów pozwala Ci na dokładne rozplanowanie budżetu i pomaga uniknąć nieprzewidzianych wydatków.
Wykończenie pod klucz - zacznij od projektu
Wykończenie „pod klucz” – zacznij od projektu

Jak wygląda proces wykonania projektu i co na tym zyskasz?

Projektant wnętrz zapyta Cię o Twoje preferencje i potrzeby, a potem dokładnie je przeanalizuje i uwzględni je w projekcie. Wszystko po to, aby zaproponować Ci wnętrze o jak najwyższym standardzie. Dzięki temu otrzymasz mieszkanie, które będzie w pełni dostosowane do twoich potrzeb, a do tego będzie funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu.

Dodatkowo, jeśli jakaś kwestia Cię zastanawia, możesz liczyć na naszą pomoc i porady.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda projektowanie wnętrz krok po kroku, obejrzyj filmik dostępny na naszym kanale YouTube pod adresem: https://youtu.be/LDBko7n7bxc lub bezpośrednio tu na stronie:


Wykończenie „pod klucz” – podsumowanie

Wykończenie mieszkania „pod klucz” to dobry wybór, jeśli cenisz sobie wygodę i komfort. To rozwiązanie zaoszczędzi Ci dużo czasu i pozwoli uniknąć stresu związanego z remontem.

Nie każdy decyduje się na projekt – my jednak uważamy, że warto. Projekt gwarantuje Ci pełne zadowolenie z usługi, przy tym pozwalając m.in. na dostosowanie do budżetu i dokładne uwzględnienie Twoich potrzeb.

Zobacz, ile możesz dzięki temu zyskać – wykończenie mieszkania „pod klucz” to przede wszystkim inwestycja w Twoją wygodę.

Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy warto – zobacz nasz przykładowy projekt:


Wykończenie pod klucz - przykładowe realizacje
Wykończenie „pod klucz” – przykładowe realizacje

Sprawdź nasze projekty wnętrz oraz realizacje:

Projekty wnętrz

Projekty wnętrz

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio – to tylko ułamek tego, co zrealizowaliśmy. Chętnie opowiemy i pokażemy więcej – zapraszamy do kontaktu!


Nasze realizacje

Nasze realizacje

Nasze realizacje – obejrzysz tu tylko niektóre przykłady naszej kreatywności. Realizacje obejmują salony, sypialnie, a także kuchnie oraz łazienki. Jeżeli nasza filozofia wpisuje się w Twój gust, nie zwlekaj. Zmień swoje otoczenie razem z nami.