Przytulne mieszkanie - nasz projekt i realizacja - FILM

Przytulne mieszkanie to marzenie większości z nas. W tym filmie przedstawiamy Ci nasz projekt i realizację – ciepłe mieszkanie, idealne dla starszych osób.

Przytulne mieszkanie

Zapraszamy Cię do obejrzenia krótkiego filmiku, w którym w skrócie prezentuje nasz projekt i realizację mieszkania idealnego np. dla osób starszych.

W tym projekcie skupiliśmy się na tym, aby to mieszkanie cechowała przytulność i aby z jego wystroju biło ciepło. Co więcej, mieszkanie to łączy w sobie piękny wystrój z funkcjonalnością i wygodą.

To mieszkanie kryje w sobie wiele dobrze przemyślanych rozwiązań, które sprawiają, że korzystanie z niego jest to prostu komfortowe. To przykład idealnego miejsca dla osób, które na równi cenią sobie wygodę i estetykę.


Jeżeli na własne oczy chcesz zobaczyć, jak prezentuje się nasza realizacja nad którą pracowaliśmy od samego początku, zapraszamy Cię do obejrzenia filmiku. Możesz to zrobić klikając w ten link: https://youtu.be/R0GfD1DYkNY lub bezpośrednio tu na stronie:


Zobacz nasze projekty i realizacje:

Projekty wnętrz

Projekty wnętrz

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio – to tylko ułamek tego, co zrealizowaliśmy. Chętnie opowiemy i pokażemy więcej – zapraszamy do kontaktu!


Nasze realizacje

Nasze realizacje

Nasze realizacje – obejrzysz tu tylko niektóre przykłady naszej kreatywności. Realizacje obejmują salony, sypialnie, a także kuchnie oraz łazienki. Jeżeli nasza filozofia wpisuje się w Twój gust, nie zwlekaj. Zmień swoje otoczenie razem z nami.


Podobają Ci się nasze projekty i realizacje?

Skontaktuj się z nami