Przedpokój to dopiero początek - czyli jak wygląda projektowanie mieszkania z pomysłem? - FILM

Przedpokój to dopiero początek – w tym filmie przedstawiamy Ci jedną z naszych realizacji – wykończenie mieszkania dla informatyka. To wyjątkowe mieszkanie, które kryje w sobie wiele nowoczesnych rozwiązań. Zobacz, co udało nam się stworzyć tym razem.

Przedpokój to dopiero początek….

Zadbaliśmy o to, żeby wszystkie elementy idealnie do siebie pasowały i idealnie wpisywały się w gust naszego klienta.

Zaczynamy od wyposażenia przedpokoju i klasycznych elementów wyposażenia takich jak lustro czy szafa. Uwagę zwracamy na ściankę obitą wyjątkową tapetą, która dodatkowo skrywa niekoniecznie estetyczne przyłącza.

Duże znaczenie w tym projekcie ma klimatyzacja – każde pomieszczenie zawiera osobną jednostkę klimatyzacji podpiętą pod jedną główna jednostkę zewnętrzną.

Aby wizualnie uzyskać w kuchni jak najwięcej miejsca zastosowaliśmy dużą ścianę dekoracyjną i minimalistyczny, dekoracyjny okap – to nietuzinkowe rozwiązanie, które naszym zdaniem dodaje wnętrzu charakteru. Przedstawiamy Ci również ciekawe zastosowanie lameli w tym właśnie pomieszczeniu.

Przedpokój - aneks kuchenny z widokiem na przedpokój
Aneks kuchenny z widokiem na przedpokój

Sypialnia nie jest duża, jest za to bardzo efektowna. Zastosowanie lameli i tapety imitującej marmur dodaje wnętrzu wyrazistego, nowoczesnego charakteru. Bardzo efektowne jest również zastosowanie ogromnego lustra, które optycznie powiększa to pomieszczenie.

Gabinet jest królestwem naszego klienta – infomatyka. W tym pomieszczeniu postawiliśmy przede wszystkim na nowoczesność i unikatową dekorację – podświetlaną mapa świata wykonaną z drewna.

Łazienka wpisuje się w styl całego mieszkania. Choć jest niewielka, mieści wszystko co powinna i wygląda bardzo estetycznie. Mamy tu wiele ciekawych rozwiązań dotyczących przechowywania.

Sprawdź także:


Aby poznać detale tej wyjątkowej aranżacji i na własne oczy przekonać się jak to wszystko wygląda, możesz obejrzeć nasz film – bezpośrednio na stronie, lub wchodząc w link: https://youtu.be/G8xH_-ZQvlc


Zobacz nasze projekty i realizacje:

Projekty wnętrz

Projekty wnętrz

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio – to tylko ułamek tego, co zrealizowaliśmy. Chętnie opowiemy i pokażemy więcej – zapraszamy do kontaktu!


Nasze realizacje

Nasze realizacje

Nasze realizacje – obejrzysz tu tylko niektóre przykłady naszej kreatywności. Realizacje obejmują salony, sypialnie, a także kuchnie oraz łazienki. Jeżeli nasza filozofia wpisuje się w Twój gust, nie zwlekaj. Zmień swoje otoczenie razem z nami.