Nowe mieszkania od dewelopera w Lublinie

Zobacz, jakie osiedla powstają w Lublinie i gdzie możesz kupić nowe mieszkanie od dewelopera. Jakie zmiany możesz wprowadzić w zakupionym mieszkaniu i jak oszczędzić na wykańczaniu mieszkania.

Deweloperzy w Lublinie oferują nowe mieszkania na nowych osiedlach, które dopiero powstają. Można zakupić mieszkanie w bloku, który jest dopiero na etapie budowy. Wybierając nowe mieszkanie od dewelopera, warto wziąć pod uwagę także możliwość współpracy z projektantem wnętrz, który pomoże Ci przeanalizować rozważane przez Ciebie opcje, byś mógł bardziej świadomie wybrać. W tym artykule dowiesz się, w jaki sposób projektant wnętrz może pomóc Ci wybrać mieszkanie i zaoszczędzić na wykańczaniu.

Mieszkania od dewelopera Lublin
Nowe mieszkania od dewelopera w Lublinie.

Nowe osiedla deweloperskie w Lublinie

  • KONCERTOWA – Na skraju miasta – IPS Biuro Deweloperskie – Czechów Północny, ul. Koncertowa
  • Koncertowe Wzgórze – Lalak Development – Czechów Północny, ul. Koncertowa
  • Leonówka Vol. 2 – Chrzanowscy Development –  Sławin, ul. Relaksowa
  • Nowy Czechów – Immobilia Polska – Czechów, ul. Kameralna
  • Diamentowe Wzgórze H – Lalak Development – Wrotków, ul. Henryka Wolińskiego
  • Osiedle Jemiołuszki – Orion – Węglin Południowy, ul. Jemiołuszk
  • Orkana Residence etap 2 – CRH Żagiel Dom – Czuby, ul. Hetmańska
  • i wiele innych.

Mieszkania do kupienia u deweloperów możesz znaleźć i porównać tutaj. Zobacz jak deweloperzy reklamują swoje mieszkania i co oferują:

https://wybierzdewelopera.pl/inwestycje/lublin/

https://rynekpierwotny.pl/s/nowe-mieszkania-lublin/

Mieszkania od dewelopera Lublin
Mieszkania od dewelopera – pomożemy wprowadzić zmiany lokatorskie i zaprojektujemy Ci wnętrza

Mieszkanie od dewelopera – Tyle opcji, którą wybrać?

Wybór mieszkań na rynku pierwotnym w Lublinie jest bardzo duży. Nawet jeśli jesteś zdecydowana/y na konkretną lokalizację, czy konkretny blok, ilość pokoi czy też piętro, to jest wiele innych czynników, które będą wpływać na komfort i wygodę mieszkania. Warto w tej sprawie skontaktować się ze specjalistą, ponieważ on pomoże przeanalizować wady i zalety konkretnych mieszkań i zwróci uwagę na nieoczywiste ich cechy. Tutaj z pomocą przychodzimy my – Alfa Styl Lublin. Jeśli chcesz, by decyzja o wyborze mieszkania była w pełni przemyślana, zapraszamy do nas na konsultacje.

Nie mogę znaleźć mieszkania idealnego. Czy mogę wprowadzić zmiany by dostosować mieszkanie do siebie?

Tak!

Przejrzałeś/aś setki mieszkań i żadne nie jest idealne? W każdym coś jest nie tak… Układ łazienki, układ kuchni, zlew nie w tym miejscu, ścianka działowa mogłaby biec inaczej, a może by tak podzielić lub połączyć pomieszczenia? Takie rzeczy da się zmienić! Pomożemy Ci załatwić, aby przeniesione zostały ścianki działowe, elementy instalacji wodnej, kanalizacyjnej itp.

Deweloperzy często dopuszczają różne możliwości dostosowania projektu do preferencji nabywcy. Takie zmiany muszą zostać uzgodnione z deweloperem, jednak w pewnym zakresie są możliwe. Im wcześniej podejmiesz działanie, by je wprowadzić, tym lepiej dla Twojego portfela!

Więcej na temat zakupu mieszkania możesz przeczytać w naszym artykule:

Mam kupione mieszkanie u dewelopera. Jak mogę oszczędzić na wykończeniu?

Jeśli zdecydujemy się na zakup mieszkania od dewelopera, będziemy mieli okazję do wprowadzenia tzw. modyfikacji deweloperskich jeszcze przed rozpoczęciem budowy lub w trakcie jej trwania. Jeśli masz kupione mieszkanie w jeszcze nie zrealizowanym budynku, to świetny moment, by udać się do projektanta. Zapraszamy do naszego biura, w Alfa Styl pomożemy Ci dostosować zakupione przez Ciebie mieszkanie do Twoich preferencji i przeprowadzić ten proces w sposób, który pozwoli Ci zredukować koszty wykonawstwa.

Zmiany lokatorskie, zmiany deweloperskie – co to?

Deweloperzy często dopuszczają różne możliwości dostosowania projektu do naszych indywidualnych potrzeb i upodobań. Te modyfikacje mogą obejmować zmiany w instalacjach elektrycznych, sanitarnych, grzewczych lub hydraulicznych, pozwalając na dostosowanie mieszkania do własnych preferencji. Przykłady takich zmian to dodanie lub przeniesienie gniazdek elektrycznych, przearanżowanie układu rur w łazience lub instalacja klimatyzacji. Ważne jest, aby wszystkie te zmiany zostały uzgodnione i zatwierdzone przez dewelopera, a także sprecyzowane w odpowiedniej umowie podczas rozmów z nim.

Wprowadzenie takich zmian we wczesnym etapie budowy pozwoli nam zaoszczędzić pieniądze, ponieważ zostaną one uwzględnione w procesie realizacji budynku przez dewelopera. Oznacza to więc, że w większości przypadków, koszty tych zmian poniesie deweloper. W przeciwnym przypadku, gdybyś zdecydował/a się na zmiany w już istniejącym budynku, wiązałoby się to z dodatkowymi kosztami, które więc musiał/a byś ponieść sam, niepotrzebnie.


Sprawdź nasze projekty wnętrz oraz realizacje:
Projekty wnętrz

Projekty wnętrz

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio – to tylko ułamek tego, co zrealizowaliśmy. Chętnie opowiemy i pokażemy więcej – zapraszamy do kontaktu!


Nasze realizacje

Nasze realizacje

Nasze realizacje – obejrzysz tu tylko niektóre przykłady naszej kreatywności. Realizacje obejmują salony, sypialnie, a także kuchnie oraz łazienki. Jeżeli nasza filozofia wpisuje się w Twój gust, nie zwlekaj. Zmień swoje otoczenie razem z nami.


Podobają Ci się nasze projekty i realizacje?

Skontaktuj się z nami