Wanna wolnostojąca

Wanny wolnostojące

Świat internetu z którego czerpiemy inspiracji przy urządzaniu swojego mieszkania czy domu jest przepełniony rozwiązaniami z efektem WOW. Niestety w rzeczywistości często bywa tak że ciężko zastosować te rozwiązania u siebie.
Takie sytuację zachodzą przy wyborze wanny wolnostojącej która wymaga przestrzennej łazienki, a nasze łazienki zazwyczaj to pomieszczenia o powierzchni 5-7m2.
Już od jakiegoś czasu na rynku jest rozwiązanie: wanny wolnostojące dla małych łazienek.
Prezentujemy wanny wolnostojące przyścienne. Takie produkty mają mnóstwo zalet, ale podstawową z nich jest
możliwość montażu w małych łazienkach o powierzchni już od 5-7m2.


Wanna wolnostojąca - Projektowanie wnętrz Alfa Styl Lublin
Wanna wolnostojąca

Zalety wanny wolnostojącej

Wannę przyścienną zamontujemy przy jednej ze ściana to daje jeszcze kilka zalet:

  1. Przyścienna wanna wolnostojąca to możliwość wyboru różnego typu baterii wannowych. bateria podtynkowa (ścienna), bateria otworowa (montowana na rancie wanny), czy bateria wolnostojąca (montowana obok wanny).
  2. Ułatwienia procesy sprzątania. Tu mówimy o trudno dostępnych miejscach pomiędzy wanną a ścianą, bo takie miejsca tworzą się szczególnie w tych mniejszych łazienkach. Przy zastosowaniu wanny przyściennej taki problem nie występuje.
  3. Oszczędzenie kosztów to niemal najważniejsze przy realizacji wykończeń. Wanna Przyścienna nie wymaga wybudowanie konstrukcji dookoła. Taka wanna pozwala na wybór niemalże każdego typu baterii. Pamiętajmy że baterii podłogowe przeznaczone do typowej wanny wolnostojącej to niemalże najdroższe rozwiązanie.
  4. Elegancki design. Przy tym wszystkim uzyskujemy wymarzoną tak modną elegancje. Kształty wanien przyściennych  że tego typu rozwiązanie wpasujemy w każdy styl łazienki.

Coraz częściej klienci wybierają to rozwiązania. Zastanów się czy nie będzie to idealne rozwiązanie i dla twojej łazienki.

Przykładowy projekt łazienki z wanną wolnostojącą:

Wanna wolnostojąca - Projektowanie Wnętrz Alfa Styl Lublin
Sprawdź nasze inne projekty:
https://www.alfastyllublin.pl//portfolio/projekty-lazienek/
Projekty łazienek

Leave a Comment