Kompleksowy Projekt Wnętrz to podstawa profesjonalnego podejścia do remontu, przebudowy lub wykończenia. Projekt jest podstawą wszelkich działań i decyzji na etapie wykończenia czy remontu. Kompleksowy projekt wnętrz to klucz do dobrze przygotowanej inwestycji w założonym budżecie

Jaka cena remontu? – z projektem nie przepłacisz

Jeżeli przed skorzystaniem z usług architekta wnętrz powstrzymuje Cię cena wykonania projektu wnętrza, musisz wiedzieć, że współpraca z biurem projektowym to same korzyści, również w aspekcie finansowym.

Oto, dlaczego warto zdecydować się na pomoc profesjonalnego Projektanta, zamiast działać na własną rękę bądź wyłącznie z wykonawcą:

Remont z Projektem WnętrzRemont bez Projektu Wnętrz
Projekt
Zasadniczy
Fotorealistyczna prezentacja zamierzonego końcowego efektu wraz z listą materiałów-to możliwość wprowadzić korekty w dobrym czasie. Materiały wykończeniowe spontanicznie wybierane nie komponują się i kolidują ze sobą. Efekt końcowy znacznie odbiega od zamierzonego
Projekt
Wykonawczy
Czytelnie uwzględnia wszystkie szczegóły techniczne, zaoszczędza czas i pieniądze Liczne ustalenia na budowie, wydłużenie terminów realizacji, ponoszenie kosztów zmiany decyzji, błędów i przeróbek
Terminy
realizacji
Skomunikowana praca poszczególnych ekip na podstawie dokumentacji wyklucza w procesie wykończenia zbędne przestoje Każdy z dobrych Fachowców – ma swoje terminy realizacji. Praktycznie nie realnie zgrać wszystkich w odpowiednim czasie. Przestoje są raczej pewne.
Dostawy
materiałów
Dokładna lista materiałów z projektu pozwala dokonać wszelkich zamówień jeszcze przed rozpoczęciem prac. Fachowcy mają materiał na czas i mogą dotrzymać terminów Zakupy, dostawy materiałów, zwroty naddatków lub dostawa braków wydłuża terminy realizacji. Dostawy realizowane przez Inwestora to nerwy i strata czasu prywatnego
Prace
wykończeniowe
Wszystko powinno być zgodnie z założonym projektem wnętrz. A to daje możliwość uczciwie rozliczyć inwestycję wykonaną w założonym czasie i budżecie.Dowolność i uznaniowość w realizacji,
nieścisłości w rozliczeniu inwestycji, koszty prac nieuwzględnionych, niezgodność z oczekiwaniami, strata nerwów i czasu Inwestora
Gwarancja24 miesiąceBRAK
Podsumowanie Profesjonalny Projekt Wnętrz zamienia remont w dosyć przyjemny proces w założonym budżecie, z niesamowitym efektem końcowym, z zachowaniem maksymalnej funkcjonalności i estetyki, uwzględniający trendy rynkowe.„Nigdy w Życiu”
1.Brak efektu WOW
2.Strata nerwów
3. Nie dotrzymanie terminów
4. Nadwyrężony budżet
5. Brak gwarancji na prace wykonane

Projektant zadba o Twój budżet

Na wstępie określisz maksymalny poziom wydatków, a projektant to uwzględni, starając się jak najlepiej wykorzystać wszelkie środki. Pomoże zdecydować, w jakie elementy warto zainwestować więcej a gdzie można nieco zaoszczędzić.Na przykład funkcjonalna zabudowa kuchenna dobrej jakości z pewnością okaże się dobrym strzałem, również nie warto oszczędzać na armaturze łazienkowej inaczej może to doprowadzić do kosztownych kłopotów. W pierwszym etapie projektowania założony budżet dzielimy w proporcjach nadając przewagę elementom na którym Zamawiającemu zależy najbardziej. Takie zestawienie jest celem w następnych etapach projektowania ponieważ eliminuję niespodziewane wydatki.

Oszczędność czasu

Umawiania się z poszczególnymi ekipami budowlańców, hydraulików, elektryków czy meblarzy, dokonanie zamówień, zakupy i dostawy materiałów, wszystko to wymaga dosyć dużo czasu, często straconego na marne. Projektant na podstawie gotowego projektu jest w stanie zaplanować poszczególne działania konkretnie i z wyprzedzeniem. Staramy się by prace przebiegały zgodnie z harmonogramem.

W ten sposób inwestor ma realną szansę wprowadzenia się do nowego lokum w oznaczonym terminie.

Gwarancja jakości

Każda realizacja objęta jest dwuletnią Gwarancją. Zatem masz pewność, że nasi wykonawcy maksymalnie starają się o zachowanie najwyższych standardów jakości i zawszę gotowi odpowiadać za swoją prace.

Lublin – projektowanie wnętrz – w czym pomoże architekt wnętrz?

Jeśli potrzebujesz wykończyć lub przeprowadzić metamorfozę mieszkania czy domu a nie masz na to czasu, odpowiedniej wiedzy ani chęci tym się zajmować, w pierwszej kolejności poszukaj dobrego Projektanta. Nawet jeśli istnieje jakaś inspiracja lub nawet wizją jak powinno wyglądać twoje mieszkanie a nie chcesz układać te klocki od początku projektant wnętrz tym się zajmie przecież to nasza pasja.

Droga od stanu deweloperskiego do mieszkania umożliwiającego na wprowadzenia się, jest pełna niespodzianek, a często także i nerwów: brak pomysłu na funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni dostępnej, ciągle zmiany i przeróbki, ciągle brakujące materiały i rosnące koszty, poszukiwanie dodatkowych ekip branżowych i przestoje. A gdyby tak wszystko zaplanować?

Doświadczenie, jakim legitymują się nasi projektanci wnętrz pozwala przejść przez proces wykończenia a nawet remontu w sposób bezstresowy i przyjemny, a przy tym terminowo.

Projektowanie wnętrz Lublin – oferta

Pracujący w naszym lubelskim zespole architekci wnętrz stale poszerzają swoje umiejętności i horyzont zainteresowań, tak, by tworzyć bardzo zróżnicowane projekty wnętrz – od projektów dla indywidualnych Klientów prywatnych inspirowane prywatnym życiem rodzin, po projekty dla Klientów instytucjonalnym z nastawieniem na funkcjonalność i oszczędność.

Wykonujemy projekty wnętrz lokali użytkowania publicznego jak i lokali mieszkalnych, zarówno w nowo wybudowanych budynkach w stanie deweloperskim, jak i już zagospodarowanych (remonty i modernizacje). Architekt z pasji nie boi się odważnych, spektakularnych zmian, dlatego jesteśmy w stanie stworzyć nawet najbardziej śmiałe aranżacje wnętrz.

Nasza oferta obejmuje:


Dobry architekt wnętrz lubelskie – Alfa Styl Lublin

W naszej pracy stawiamy sobie za cel, by każde wnętrze w pełni zaspokajało potrzeby klientów, którzy zwracają się po pomoc. Współczesna architektura wnętrz oferuje bardzo szerokie spectrum możliwości, a my dostosowujemy je do indywidualnego zapotrzebowania każdego człowieka. . Nasi dekoratorzy wnętrz tworzą projekty w oparciu o osobowość i styl życia właścicieli. W przypadku obiektów użyteczności publicznej, stawiamy na maksymalną funkcjonalność w połączeniu z nowoczesną estetyką. Pozytywne opinie osób, które skorzystały z naszych usług oraz liczne polecenia wśród znajomych potwierdzają, że warto nas wybrać. Obszarem naszej działalności jest Lublin oraz województwo lubelskie. Dla Klientów inwestycyjnych lub Kontrahentów biznesowych zdalnie ( online) tworzymy same projekty.

Zamieszkasz w wygodnym i funkcjonalnym wnętrzu

Nawet, jeśli masz wizję elementów, które mają znaleźć się w danym pomieszczeniu, to nigdy nie jest to całość. Co więcej często te wybrane rzeczy ne komponują się wzajemnie a wręcz kolidują ze sobą technicznie.

Architekt, poznając nawyki i potrzeby mieszkańców, odpowiednio zaaranżuję mieszkanie, zaplanuje liczbę i rozmieszczenie kontaktów, oświetlenia, dostosuje wymiary mebli, dostosuje wyposażenia do pomieszczenia w taki sposób, by jak najlepiej wykorzystać każdy centymetr powierzchni. Mieszkanie przede wszystkim powinno być funkcjonalnym w wyjątkowym stylu Użytkownika.

Projektowanie wnętrz Lublin - profesjonalne podejście do remontu to dokładne rozplanowanie wszystkiego

Co ważne, współpracując z Projektantem otrzymasz wizualizacje pomieszczeń, dzięki którym zobaczysz, jak będą dokładnie wyglądały wybrane kolory w zestawieniu oraz jak finalnie będzie wyglądała aranżowana przestrzeń.

Łazienka z motywem natury
Glazura heksagonalna w łazience
Nowoczesna ciemna łazienka

Projekt mieszkania Lublin – współpraca krok po kroku

Abyśmy mogli wykreować twój wymarzony wystrój wnętrz, nasza współpraca będzie opierała się na następujących krokach:

 • Na początek proponujemy spotkanie, podczas którego poznamy twoje oczekiwania, możliwy budżet do wykorzystania, omówimy zakres współpracy oraz przedstawimy zarys możliwości.
 • Projektant wnętrz dokonuje inwentaryzacji w miejscu realizacji zlecenia.
 • Wstępne ustalenia przybierają formę umowy, w której dokładnie opisujemy zakres obustronnych zobowiązań.
 • Przygotowujemy etapowo kompleksowy projekt wnętrz.
 • Przedstawiamy każdy etap projektu do akceptacji, w celu wprowadzenia stosownych korekt.
 • Na podstawię kompleksowego projektu wnętrz wraz z zestawieniem kosztów spisujemy umowę wykonawczą.
 • Kompleksowo realizacja zadania zgodnie z projektem, ustalonym zestawieniem kosztów i umową wykonawczą.
 • Odbiór – moment, w którym zadowolenie klientów łączy się z naszą satysfakcją z dobrze wykonanej pracy.

Czym jest koncepcyjny projekt wnętrz – jak go realizujemy?

Koncepcyjny projekt wnętrz – Projekt Zasadniczy to nic innego, jak wizualizacja 3D każdego z pomieszczeń która daje pełen obraz przyszłego mieszkania. Tworzymy go na podstawie:

Dzięki koncepcyjnemu projektowi wnętrz użytkownik wie, jak w przyszłości będzie wyglądała zaaranżowana przez nasz zespół przestrzeń. Na podstawie rysunków 3D będziesz mógł poznać przybliżoną strukturę i barwę każdego użytego do wykończenia materiału, sam będziesz móc zdecydować czy wszystko spełnia twoje oczekiwania i czy poszczególne elementy pasują do siebie.  

Na tym etapie zamawiający już wie jak dokładnie ma być wykończona jego przestrzeń. Po ostatecznych akceptacjach przechodzimy do sporządzenia projektu wykonawczego.


Projekt wykonawczy

Szukając idealnych rozwiązań zwracamy szczególną uwagę na funkcjonalność, estetykę, a także zastosowane materiały wykończeniowe. Te ostatnie powinny być nie tylko dobrej jakości, ale przede wszystkim muszą być idealnie spasowane do siebie .

Wykonawczy projekt wnętrz to niezbędna dla wykonawcy dokumentacja dla możliwości bezproblemowej realizacji zadania , którą przedstawiamy Klientowi w ramach kompleksowego Projektu Wykończenia Wnętrz

Wykonawczy projekt pozwala ustalić istotne dla zaprojektowanego wnętrza kwestie. Zawiera on wszystkie szczegóły techniczne proponowanych rozwiązań. Projekt wykonawczy zawiera istne informację instalacji elektrycznej, hydraulicznej, C.O. oraz instalacji klimatyzacji dla ekip branżowych. Budowlańcy i wykończeniowcy znajdą w tym projekcie wszelkie rzuty i rozkroje ścian z zaznaczeniem szczegółów wykończenia każdego zakątka remontowanego mieszkania. Posiadając taką dokumentację masz już gotowy plan działań:

Projekt wykonawczy również zawiera dokładną listę materiałów. Jest to bardzo przydatny element projektowania wnętrz, szczególnie przy dokonaniu wszelkich zamówień w organizacji prac wykończeniowych. Lista Materiałów zawiera niezbędne informacje taki jak:

 • Dostawcy każdego z poszczególnych materiałów
 • Wyliczone niezbędne ilości potrzebne do zakupów
 • Lista materiałów zawiera również ceny proponowanych materiałów.

Ekipy budowlańców, elektryków, hydraulików czy specjalistów od mebli już wiedzą o szczegółowym zakresie prac i wartości ich usług w danym mieszkaniu.

Gotową szczegółowa dokumentacja pozwoli kontrolować na bieżąco w którym czasie i jakie dokładnie prace powinna wykonać każda z ekip. Często jest potrzebna taka kontrola zwłaszcza przy częściowym rozliczeniu remontu.

Wciąż wydaje się to trudne? Przecież możemy wszystko zrobić za ciebie. Zapoznaj się z ofertą remont lub wykończenie „Pod Klucz” od firmy Alfa Styl Lublin

Podsumowując: Zaprezentowana przez nas dokumentacja sprawi, że dokładnie będziesz wiedział, jakie materiały wykorzystamy podczas wykańczania wnętrza, a także jaka będzie finalna cena projektu wykonawczego. Na podstawie przedstawionych tutaj założeń poznasz także orientacyjną datę oddania mieszkania czy lokalu do użytku.   

Mając orientacyjny kosztorys, który uwzględnia najdrobniejsze rzeczy, masz pewność, że nie zaskoczą Cię żadne nieprzewidziane wydatki.

Orientacyjne Zestawienie kosztów remontu lub wykończenia mieszkania 50m2

Kosztorys inwestorski do projektu wnętrz to orientacyjne zestawienie kosztów inwestycji – pozwoli kontrolować budżet i uniknąć niespodziewanych wydatków jeszcze na etapie projektowania

Projektant wnętrz Lublin – cena

Jeśli szukasz projektanta wnętrz, który pracuje solidnie, ale jednocześnie tanio – jesteś w odpowiednim miejscu. Nasze ceny są przystępne, bo chcemy dotrzeć do jak najszerszego grona klientów, którzy cenią piękno i funkcjonalność.
Dokładny cennik aranżacji konkretnego wnętrza możemy określić, biorąc pod uwagę kilka parametrów:

Mając te dane , możemy określić, jakiej ceny może spodziewać się Klient za wykonania projektu wnętrz. Z doświadczenia można jedynie określić orientacyjnie widełki cen, które przedstawione w cenniku usług Alfa Styl:


Każdy projekt jest indywidualny, dopasowany do konkretnego Klienta więc wymaga innego nakładu pracy przy jego wykonaniu.Dlatego też każdy projekt wyceniamy osobno.

Możesz być pewny, że jeśli nie zapłacisz u nas najmniej, to z pewnością będzie to najniższa możliwa cena za tak wysoką jakość, jaką zyskasz.

Chcesz się dowiedzieć, ile będzie kosztować aranżacja Twojego wnętrza?

Nasz doradca z przyjemnością dowie się, w jakim zakresie możemy Ci pomóc oraz odpowie na wszelkie pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedź na nie

Czy muszę zamawiać projekt?

Na podstawie projektu planujemy prace. To z projektu wynika dokładny zakres i wartość prac. To kompleksowy projekt ze wszystkimi szczegółami oraz listą materiałów pozwala na szybki i bezproblemowy remont lub wykończenia.Dzięki dokumentacji z projektu możemy zaplanować prace poszczególnych ekip i zorganizować im materiał na czas. Projekt wnętrz pozwala na założenie terminów realizacji oraz dotrzymania się tych terminów.

Czy na wykonane prace udzielacie gwarancji?

Wykończenie czy remont to praca wykonywana przez Fachowców ale też ludzi. Ludzi mogą mylić się, ale prawdziwe Fachowcy zawsze przyznają się do błędu i zrobią wszystko aby usunąć konsekwencje. Na prace wykonywane przez Alfa Styl Lublin udzielmy 24 miesiące (2 lata) gwarancji.

Czy stan deweloperski trzeba poprawiać przed wykończeniem?

Kupując nowe mieszkanie Ludzie często uważają że wystarczy przemalować ściany i sufity, położyć podłogi i glazury w łazience zamontować drzwi i można mieszkać. Niestety stan deweloperski to pojęcia subiektywne, a szczegóły zależą od umowy z Deweloperem. Często zachodzi potrzeba zmiany układu pomieszczeń, instalacji hydraulicznej czy elektrycznej aby maksymalnie dostosować mieszkanie do potrzeb Klienta. Bezsprzecznie należy uznać iż mieszkanie w stanie deweloperskim wymaga dużo mniej pracy oraz nakładów finansowych.

Czy to prawda, że wykończanie samemu wychodzi dużo drożej?

Każdy zespół kształci się, rozwija się i pracuję dostarczając coraz lepszą jakość, natomiast firma która utrzymuje ten zespół została powołana w celach zarobkowych więc zobowiązana jest przynosić zyski. Firma też realizując więcej zleceń ma możliwość korzystać z lepszych rozwiązań rynkowych, sprawdzonych dostawców i wykonawców. Firma wykonuje zlecenie w sposób profesjonalny, zaplanowany, eliminując maksymalną ilość kosztownych błędów. W tabeli na naszej stronie zamieszczono główne wady i zalety które wynikają z naszego doświadczenia.

Podsumowując: Tak wykończenie mieszkania na własną rękę prawdopodobnie wyjdzie drożej.

Kim jesteśmy?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem, a w wybranych wypadkach też profesjonalnym wykańczaniem wnętrz, oferując kompleksowe usługi dla klientów pragnących stworzyć piękne i funkcjonalne przestrzenie.

Nasz doświadczony zespół specjalistów zapewnia usługi wysokiej jakości i dbałość o detale.

Stawiamy na profesjonalne podejście i tworzymy przestrzenie, które inspirują i spełniają najwyższe oczekiwania.

Z nami oszczędzisz zarówno swój czas jak i pieniądze, a także zyskasz gwarancję jakości, terminowości i staranności przy każdym projekcie.