Wykonczenie mieszkania pod klucz od 35 do 60m2 to tak naprawdę stworzenie już miejsca do zamieszkania dla trzech, a czasem czterech osób. Czy to coś zmienia? Oczywiście!

Krok pierwszy – kontakt z nami

Nikt nie lubi być zaskakiwany w nie przyjemny sposób. Zwłaszcza jeżeli chodzi o finanse. Gdy powstawała nasza firma przede wszystkim założyliśmy od razu, że nie chcemy tak traktować klientów. Doskonale wiemy jak działa konkurencja. Opowieści klientów u których musimy poprawiać mnóstwo rzeczy po dokonaniach naszej konkurencji nadałyby się na niezły serial telewizyjny i większości byłby to film z serii “usterka”.

Nawet w nowo zakupionym dopiero oddanym do użytku mieszkaniu kilka szczegółów zawsze nadaje się do zweryfikowania:

  • Spadki i grubość posadzki w łazience? – nie zawsze to pozwala na montaż odpływu liniowego
  • Czy zostały idealnie dostosowane punkty elektryczne do Twoich wymagań? Przykro kiedy w nowym mieszkaniu musimy korzystać z przedłużaczy. Przede wszystkim to warto zweryfikować.
  • Czy punkty hydrauliczne w odpowiednich miejscach (pralka, zmywarka, a może suszarka do ubrań)? Pozwoli to na wykorzystanie zaplanowanej liczby urządzeń w odpowiednich miejscach, oraz zwiększenie powierzchni funkcjonalnej.

Tak dochodzimy do kroku drugiego – doprowadzenie do stanu developerskiego.

Kok drugi (opcjonalnie) doprowadzenie do stanu deweloperskiego

Ten krok zaznaczony jest opcjonalnie bo nie zawsze jest konieczność przeróbek na tym etapie. Jednak czasem trzeba dobudować ścianki, inaczej rozmieścić kuchnię, zlewozmywak czy lodówkę w kuchni. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj:

https://www.alfastyllublin.pl/jak-przywrocic-standard-deweloperski/

Krok trzeci – czas na wybranie wariantu wykończenia

W zależności od przeznaczenia mieszkania, od wykończenia, zastosowanych rozwiązań materiałów mamy do wyboru trzy opcje wykończenia. Zostały one dokładniej przedstawione tutaj:

https://www.alfastyllublin.pl/koszt-wykonczenia-mieszkania-od-35-do-60m2/

Krok czwarty – odbierasz to co chcesz

Krok czwarty to czas na odbiór, ewentualne poprawki. Twoje mieszkanie jest gotowe.